projektpraca.eu

Ślusarz - darmowe zakwaterowanie - praca w Niemczech

HR Navigator
  • Dodano: 21 września 2020
  • Ważna do: 05 października 2020

Opis stanowiska pracy

Firma HR Navigator poszukuje obecnie pracownika na stanowisko:

ŚLUSARZ ? oferta dla fachowca

Lokalizacja: Niemcy, Hesja, Birkenbringhausen

OBOWIĄZKI PRACOWNIKA:

  1. -wykonywanie prac ślusarskich,
  2. -przygotowanie oraz kontrola utrzymania ruchu,
  3. -usuwanie usterek technicznych,
  4. -realizacja konserwacyjnych oraz naprawczych.

NASZA OFERTA:

  1. -umowa o pracę tymczasową,
  2. -darmowe zakwaterowanie,
  3. -stawka podstawowa 13? brutto/h (około 1600? netto),
  4. -opieka polskiego koordynatora,
  5. -długoterminowa praca u jednego pracodawcy,
  6. -legalne zatrudnienie w Niemczech (karta EKUZ, druk A1).

Kontakt z nami:

mail: rekrutacja@hrnavigator.com.pl

Kontakt telefoniczny: +48 515 909 950, +48 571 322 118, +48 571 322 116, +48 572 505 720, +48 515 909 954

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul.Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

Wymagania

  1. -komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  2. -możliwość pracy w soboty oraz w systemie zmianowym,
  3. -doświadczenie jako ślusarz, konserwator mechaniczny.