projektpraca.eu

Programista CNC / frezer - Belgia

Agencja Zatrudnienia Randstad Polska ( nr wpisu 47)
  • Dodano: 11 lutego 2019
  • Ważna do: 11 marca 2019

Opis stanowiska pracy

Jesteś doświadczonym operatorem lub programistą CNC? Znasz język angielski? Zdobądź nowe doświadczenie zawodowe w Belgii i zarabiaj w euro! Oferujemy:

  • pracę za pośrednictwem wiodącej agencji w Belgii: Randstad Belgia
  • możliwość nawiązania stałej współpracy z pracodawcą
  • atrakcyjną stawkę podstawową i dodatki zmianowe
  • zapewnione zakwaterowanie (ok 90 euro tygodniowo)
  • pracę odpowiednią do Twojego doświadczenia (jako frezer LUB jako programista)

Zadania:

  • obsługa frezarki
  • ustawianie maszyny

lub:

  • programowanie maszyn
  • dokonywanie ewentualnych korekt w programie
  • kontrola jakości wykonywanych produktów i dostosowywanie programu w razie potrzeby

Wymagania

  • doświadczenie jako operator i/lub programista min. 2 lata
  • znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy i własny samochód
  • doświadczenie w pracy na ISO, Fanucu lub Heidenheinie mile widziane
  • doświadczenie na maszynach 5osiowych będzie dodatkowych atutem!

Agencja zatrudnienia ? nr wpisu 47

Kontakt z pracodawcą

693002039