projektpraca.eu

Pracownik wakacyjny - wakacje 2019

Agencja Pracy APN
  • Dodano: 17 maja 2019
  • Ważna do: 30 września 2019

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją osób poszukujących zatrudnienia za granicą (Niemcy, Holandia) certyfikat KRAZ nr 13603.

Opis oferty

Dla naszych zagranicznych kontrahentów prowadzimy nabór kandydatów na okres wakacyjny (lipiec-wrzesień) na różne stanowiska pracy w sektorach: produkcyjnym, logistycznym i agrarnym.

Typ wakatu: praca tymczasowa,
Przewidywany start:  lipiec, sierpień, wrzesień - wyjazdy w każdy weekend,
Długość kontraktu: min. 4, 6, 8 lub 12 tygodni (w zależności od oferty)
Miejsce pracy: Holandia

Stawka wiekowa:
18 lat: od 7,25 euro brutto/godz.,
19 lat: od 7,55 euro brutto/godz.,
20 lat: od 7,75 euro brutto/godz.,
21+ : od 9,44 euro brutto

Uwaga: w sektorze agrarnym stawki są wyższe!!!

Oferujemy

- legalne i stabilne zatrudnienie ( możliwość wyrobienia numeru SOFI na miejscu)
- dobre warunki finansowe,
- tygodniowe wynagrodzenie płatne na konto,
- zakwaterowanie i ubezpieczenie,
- możliwość stałej współpracy,
- opiekę polskojęzycznych koordynatorów,
- pomoc w organizacji transportu do Holandii.

Informacji udzielamy również telefonicznie:
tel. 0048/ 77 42 30 600
tel. 0048/ 77 44 18 475
pon. ? pt. od 9:00 ? 17:00

lub w naszym biurze:
45-064 Opole, ul. Kołłątaja 8/4-5

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV na: info@apnpraca.pl bądź skorzystanie z przycisku APLIKUJ.
Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami a przede wszystkim spełniającymi wymogi danej oferty.

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunek twarzy w postaci fotografii) podanych przeze mnie w procesie rekrutacyjnym, w tym w dokumentach rekrutacyjnych, przez spółkę APN Sp. z o.o. oraz spółkę APN Sp. z o.o. sp.k., będących Współadministratorami moich danych osobowych do celów rekrutacji, w której biorę udział, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom, w tym pracodawcom użytkownikom zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1)..

Wymagania

Wymagania (w zależności od oferty):

- dyspozycyjność,
- mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego oraz prawo jazdy kat B