Pracownik szklarniowy w Holandii - Klipsowanie papryki (M/K)

ABJob Service
  • Dodano: 28 listopada 2018
  • Ważna do: 25 grudnia 2018

Opis stanowiska pracy

PRACOWNIK SZKLARNIOWY W HOLANDII - KLIPSOWANIE PAPRYKI (M/K) Miejsce pracy: okolice Horst, Dronten ROZPOCZĘCIE PRACY: styczeń 2019 Oferujemy: - stabilne zatrudnienie u sprawdzonego Pracodawcy - atrakcyjne wynagrodzenie cotygodniowo przelewane na Twoje konto - profesjonalną obsługę przed wyjazdem (m.in. komplet informacji, umowa kierująca, pomoc w organizacji transportu) - dodatek urlopowy i wakacyjny - opiekę polskiego koordynatora w miejscu pracy - w pełni wyposażone zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zdrowotne - wyrobienie holenderskiego numeru BSN na miejscu

Wymagania

Szukasz długoterminowej pracy w Holandii? Posiadasz doświadczenie w klipsowaniu papryki? TA OFERTA JEST DLA CIEBIE! Zapraszamy do naszego oddziału w dniach: poniedziałek- piątek w godzinach 9.00-17.00 Kielce ul. Okrzei 32/9 T: 41 344 38 16 kielce@abpraca.pl