Pracownik przy pakowaniu i sortowaniu porów (M/K) w Holandii

AB Job Service Polska Sp. z o.o. O./Kielce cert. nr 5971
  • Dodano: 08 maja 2019
  • Ważna do: 08 czerwca 2019

Opis stanowiska pracy

Na czym będzie polegała Twoja praca?

  • pakowanie ziół do małych plastikowych pojemników
  • ważenie ziół- praca przy taśmie produkcyjnej
  • kontrola jakości

Zyskujesz:

  • wynagrodzenie 9,33 Euro brutto/godzina cotygodniowo przelewane na Twoje konto
  • dodatek wakacyjny 8,00% dochodów brutto i urlopowy 10,92% dochodów brutto - naliczane od godz. podstawowych
  • dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp  do dokumentów tj. kontraktów, odcinków wypłat, Jaaropgaafu
  • profesjonalną obsługę przed wyjazdem (m.in. komplet informacji, umowa kierująca, pomoc w organizacji transportu)
  • opiekę polskiego koordynatora w miejscu pracy
  • wyposażone zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zdrowotne
  • wyrobienie holenderskiego numeru BSN na miejscu

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.
Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych (http://abpraca.pl/obowiazek_informacyjny.pdf)

Certyfikat MGiP nr 5971
Oferta Pracy Tymczasowej

Wymagania

  • lubisz wykonywać prace precyzyjne
  • lubisz pracę stojącą
  • posiadasz lub chcesz zdobyć doświadczenie w pracy produkcyjnej
  • jesteś zmotywowany
  • jesteś zainteresowany ofertą pracy na dłuższy okres czasu