projektpraca.eu

Pracownik produkcji

Pracownik produkcji (k/m) bez znajomości języka12 ? brutto/h, a po 3 miesiącach 12,50 ? brutto/h!
  • Dodano: 04 marca 2021
  • Ważna do: 18 marca 2021

Opis stanowiska pracy

Pełny etat

Miejsce pracy Haren (Ems) / Wietze

Zakres obowiązków:
? Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
? Kompletowanie i układanie na tackach zestawów dań gotowych ? np. kurczak w przyprawach z warzywami
? Odważanie produktów
? Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Oferujemy:

? Pracę od zaraz! Boisz się ewentualnych obostrzeń? W razie wprowadzenia ograniczeń w poruszaniu się i przekraczaniu granicy otrzymasz przepustkę jako pracownik firmy niezbędnej do utrzymania systemu!
? Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości:
- 10,65 ? brutto/h do 31.03.2021
- ze względu na na zmianę prawa: od 1.04.2021 przejęcie przez zakład oraz wzrost stawki do 12 ? brutto/h, a po 3 miesiącach 12,50 ? brutto/h!
? Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe) za ok. 59 ? za tydzień ? Przez pierwsze 5 dni kwarantanny po przyjeździe zakwaterowanie jest za darmo!
? 80 ? netto za okres kwarantanny po przyjeździe wypłacane po przepracowaniu pełnego miesiąca bez nieobecności
? Testy na koronawirusa ? Pracownik nie ponosi za nie żadnych kosztów
? Przyjazny system zaliczek
? Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich do 31.03. przez agencję, a od 1.04. umowa bezpośrednio z zakładem pracy
? Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
? Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne i od odpowiedzialności cywilnej
? Tanie obiady w stołówce zakładowej
? Bezpłatną odzież roboczą
? Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania

Wymagania:
? Umiejętność pracy w zespole
? Wytrzymałość fizyczna
? Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana!
? Gotowość do pracy dwuzmianowej
? Mile widziany własny samochód

Aby zaaplikować !!!

wystarczy wysłać swoje CV vt@cp-personal.com lub zadzwonić 504 969 041 luz wysłać SMS o treści "Praca za granicą"