projektpraca.eu

Pracownik produkcji palet-( Torgau, ok. Lipska-Niemcy)

EuropaJob
  • Dodano: 24 czerwca 2019
  • Ważna do: 30 sierpnia 2019

Opis stanowiska pracy

EuropaJob jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z dynamicznym rozwoje projektu poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Pracownik produkcji palet

Miejsce pracy - Torgau, ok. Lipska- Niemcy

Oferta pracy od zaraz

Opis stanowiska :

- obsługa maszyn do produkcji palet euro i innych

- praca fizyczna na linii produkcyjnej

- prace porządkowe

Oferujemy;

 za trudnienie na podstawie umowy  pracę

- zakwaterowanie blisko od miejsca pracy

- stawkę godzinową od 9,49 euro brutto/ h plus premie i dodatki

- pracę 3 zmianową oraz możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie

- opiekę polskiego koordynatora i rekrutera podczas zatrudnienia

Wymagania

- doświadczenie w pracy fizycznej

- mile widziane doświadczenie w pracy za granicą ( Niemcy)

- mile widziana znajomość jęz. niemieckiego

- chęć do pracy poza granicami kraju , dokładność