projektpraca.eu

Pracownik produkcji palet-ok. Lipska, Niemcy

EUROPAJOB
  • Dodano: 21 października 2021
  • Ważna do: 04 listopada 2021

Opis stanowiska pracy

Europajob jako agencja pracy o numerze rejestru 8455 w związku z rozwojem projektu poszukuje osób na stanowisko

Pracownik produkcji

 Miejsce pracy ok. Lipska, Niemcy

 Praca od zaraz

 Opis zadań :

 kontrola jakości wyprodukowanych palet i euro palet

 obsługa maszyn do produkcji palet

  Oferujemy:

 zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

 pracę w systemie 3 - zmianowym

 atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatki za pracę w systemie 3 zmianowym

 ubezpieczenie z tytułu formularza A1 i karty EKUZ

 wynagrodzenie przelewane na konto w walucie EURO lub w PL

 zakwaterowanie oddalone od miejsca pracy od 4- 6 km

 opiekę polskiego koordynatora i Recrutera

Wymagania

doświadczenie w pracy fizycznej oraz chęć do pracy fizycznej na terenie Niemiec

 mile widziane czynne prawo jazdy i możliwość wyjazdu autem

 jęz. niemiecki nie jest wymagany