Pracownik produkcji palet- bez znajomości niemieckiego ( Rejon-Lipska- Niemcy)

EuropaJob
  • Dodano: 03 lipca 2019
  • Ważna do: 25 sierpnia 2019

Opis stanowiska pracy

EuropaJob jako agencja pracy posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455 , w związku z dynamicznym rozwojem projektu poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku :

Pracownik produkcji

Miejsce pracy - ok. Lipska- Rejon Saksonii  ( Niemcy)

Rozpoczęcie pracy od zaraz

Opis stanowiska:

- obsługa maszyn do produkcji palet i euro palet

- prace porządkowe , kontrola jakości

- praca fizyczna na linii produkcyjnej

Oferujemy;

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- możliwość pracy w zagranicznej firmie / lider na rynku w produkcji palet

- stawkę godzinową 9, 49 euro brutto/ h plus dodatki i premie

- zapewnione zakwaterowanie w bliskiej odległości od miejsca pracy

- opiekę polskiego koordynatora i rekrutera

Wymagania

- nie wymagamy znajomości jęz. niemieckiego

- chęć do pracy za granicą

- gotowość do pracy 3- zmianowej

- mile widziane auto na wyjazd ( nie jest to warunek konieczny )