Pracownik produkcji palet - bez znajomości języka obcego ( ok. Lipska- Niemcy )

EuropaJob
  • Dodano: 12 września 2019
  • Ważna do: 16 października 2019

Opis stanowiska pracy

EuropaJob jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z dynamicznym rozwojem projektu poszukuje osób chętnych do pracy  na stanowisku:

Pracownik produkcji palet

Miejsce pracy Niemcy- ok. Lipska- Rejon Saksonii

Zakres obowiązków :

obsługa maszyn do produkcji palet

kontrola jakości wyprodukowanych elementów

prace porządkowe na linii

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w renomowanej firmie produkującej palety

możliwość dłuższej współpracy ; min. 18 msc

atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatki za prace 3 zmianową

zakwaterowanie w bliskiej odległości od miejsca pracy

opiekę koordynatora w miejscu pracy i stały kontakt z biurem w Polsce podczas zatrudnienia

Wymagania

jęz. niemiecki nie jest wymagany

chęć do pracy fizycznej i do pracy poza granicami kraju

mile widziane auto na wyjazd ( nie jest to jednak warunek konieczny)