projektpraca.eu

Pracownik produkcji (k/m) - Wieszanie kurczaków - Niemcy

Concept Plus
  • Dodano: 20 stycznia 2022
  • Ważna do: 03 lutego 2022

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Haren (Dolna Saksonia)

Zakres obowiązków:

- Wieszanie uśpionych kurczaków na haki
- Praca przy taśmie

Oferujemy:

- Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 12 euro brutto/h + dodatki, po wdrożeniu stawka wzrasta do 15 euro brutto/h
- Zatrudnienie bezpośrednie w zakładzie docelowym w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
- Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
- Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie
- Tanie obiady w stołówce zakładowej
- Bezpłatną odzież roboczą
- Wsparcie polskiego koordynatora

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel. 52/522 80 50

Wymagania

- Wytrzymałość fizyczna
- Umiejętność pracy w zespole
- Gotowość do pracy zmianowej, także w godzinach nocnych
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Mile widziany własny samochód