projektpraca.eu

Pracownik produkcji (k/m) - okolice Rostocku

Concept Plus
  • Dodano: 03 grudnia 2020
  • Ważna do: 17 grudnia 2020

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji (k/m) - bez znajomości języka - Niemcy

Miejsce pracy: okolice Rostocku (Meklemburgia-Pomorze Przednie)

Zakres obowiązków:

- Pakowanie i przepakowywanie produktów wieprzowych
- Krojenie mięsa i przekładanie do pojemników
- Odważanie produktów
- Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Oferujemy:

- Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10,18 euro brutto/h - zarobki według taryfy płac BAP oraz dodatki i premie
- Przyjazny system zaliczek
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
- Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
- Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie odpłatne 150 euro/miesiąc ok. 15 minut drogi od zakładu pracy

Wymagania

- Umiejętność pracy w zespole
- Wytrzymałość fizyczna
- Mile widziane prawo jazdy kat. B
- Nie wymagamy znajomości języka niem.!

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o. o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel. +48 517 675 433
Tel. +48 517 677 609