projektpraca.eu

Pracownik porządkowy (M/K)

AB Job Service
  • Dodano: 09 maja 2019
  • Ważna do: 09 czerwca 2019

Opis stanowiska pracy

Jako AB Job Service Polska Sp. z o.o. jesteśmy polską agencją zatrudnienia ściśle współpracującą z holenderskimi agencjami pracy tymczasowej. Zajmujemy się usługami związanymi z rekrutacją pracowników dla firm w kraju i za granicą. Od 14 lat rekrutujemy na rynek holenderski, niemiecki i polski. Branże w których działamy to: produkcja, logistyka, ogrodnictwo.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.abpraca.pl do zakładki ?oferty pracy? na której można znaleźć dziesiątki ofert. Jeżeli któraś z nich okaże się interesująca prosimy o kontakt z jednym z naszych biur w celu omówienia szczegółów i terminu rozpoczęcia pracy.

PRACOWNIK PORZĄDKOWY (M/K)

Miejsce pracy: Horst

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

- utrzymywanie czystości w obiektach parku rekreacyjnego (dbałość o czystość w sanitariatach)

-pranie oraz suszenie odzieży

Zyskujesz:

- wynagrodzenie 9,82 euro brutto/h cotygodniowo przelewane na Twoje konto

- dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp  do dokumentów tj. kontraktów, odcinków wypłat, Jaaropgaafu

- profesjonalną obsługę przed wyjazdem (m.in. komplet informacji, umowa kierująca, pomoc w organizacji transportu)

- opiekę koordynatora w miejscu pracy

- wyposażone zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zdrowotne

- wyrobienie holenderskiego numeru BSN na miejscu

Wymagania

- lubisz prace fizyczne

- jesteś zainteresowany podjęciem pracy długoterminowej

- masz chęci do pracy

-mile widziane prawo jazdy kat. B

Zapraszamy do naszych oddziałów w dniach:

poniedziałek- piątek w godzinach 9.00-17.00