projektpraca.eu

Pracownik naprawy palet - Holandia

APN Agencja Pracy
  • Dodano: 31 sierpnia 2018
  • Ważna do: 31 grudnia 2018

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją osób poszukujących zatrudnienia za granicą (Austria, Niemcy, Holandia) certyfikat KRAZ nr 13603. Opis oferty Dla naszego holenderskiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku: pracownik renowacji palet Typ wakatu: praca tymczasowa Przewidywany start: od zaraz Długość kontraktu: min. 13 tygodni z możliwością przedłużenia Miejsce pracy: Son - Holandia Produkcja i renowacja palet Oferujemy - holenderską umowę o pracę, - legalne i stabilne zatrudnienie ( możliwość wyrobienia numeru SOFI na miejscu), - tygodniowe wynagrodzenie płatne na konto, - dobre warunki finansowe, stawka godzinowa 9,69 euro brutto (brak stawki wiekowej) + 25% za nadgodziny, - zakwaterowanie (płatne max. 85 euro/tydz.), - zwrot kosztów dojazdu (0,15 euro/km) dla osób z własnym zakwaterowaniem, - ubezpieczenie (płatne 22,61 euro/tydz), - możliwość stałej współpracy, - opiekę polskojęzycznych koordynatorów, - pomoc w organizacji transportu do Holandii. Informacji udzielamy również telefonicznie: tel. 0048/ 77 42 30 600 tel. 0048/ 77 44 18 475 pon. ? pt. od 9:00 ? 17:00 lub w naszym biurze: Agencja Pracy APN 45-064 Opole, ul. Kołłątaja 8/4-5 Jeśli jesteś młody, energiczny i chętny do pracy - zgłoś się do nas już dziś! Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV. Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami a przede wszystkim spełniającymi wymogi danej oferty. Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

Wymagania

- dyspozycyjność i zaangażowanie, - mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego lub holenderskiego oraz prawo jazdy kat B