projektpraca.eu

Pracownik magazynu

Randstad Polska Sp. z o.o. Agencja Zatrudnienia 47
  • Dodano: 18 października 2019
  • Ważna do: 18 listopada 2019

Opis stanowiska pracy

opis stanowiska

Interesuje Cię praca za granicą, która pozwoli szlifować Ci język angielski i rozwijać się zawodowo? Chcesz zwiedzić inny kraj?

Połącz przyjemne z pożytecznym! Wyjedź z nami do Holandii!

Czekamy na Ciebie z super ofertą.

oferujemy

  • pracę za pośrednictwem największych agencji pracy w Holandii: Randstad oraz Tempo-Team
  • najniższe opłaty za zakwaterowanie oraz ubezpieczenie
  • dojazd do pracy samochodem służbowym (z możliwością użytkowania do celów prywatnych)
  • wynagrodzenie od 10,13 na godzinę. Wynagrodzenie wypłacane raz w tygodniu, plus dodatkowe benefity do wynagrodzenia. Nadgodziny dodatkowo płatne oraz dodatki do pracy zmianowej
  • możliwość wyjazdu w grupach oraz parach
  • opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • umowę o pracę tymczasową

zadania

  • zbieranie zamówień przy pomocy skanera (voicepicking)
  • obsługa wózka typu EPT
  • układanie towarów
  • załadunek oraz rozładunek produktów

Wymagania

oczekujemy

  • dyspozycyjność do wyjazdu za granicę na min 8 tygodni
  • doświadczenie w pracy na produkcji jako dodatkowy atut
  • doświadczenie w pracy w Holandii jako dodatkowy atut
  • komunikatywnej znajomości j. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B mile widziane