Pracownik magazynu przy sortowaniu paczek (ostatnie wolne miejsce)

PRAMER
  • Dodano: 26 września 2024
  • Ważna do: 09 października 2024
27
2024-09-26 2024-10-09

Opis stanowiska pracy

Opis pracy:
Dostępne 1 miejsce! (Pojedynczy wakat). Praca w Holandii w miejscowości Zwolle. Praca polega na sortowaniu, rozładunku, załadunku paczek na magazynie oraz skanowaniu ręcznym paczek. Przez pierwsze trzy dni odbywa się szkolenie, po którym pracodawca przydziela osoby na dany dział. Paczki mogą ważyć do 35kg. Praca na jedną zmianę od 18:00-2:00. Praca od poniedziałku do piątku.

Ilość miejsc pracy:
1 miejsce (nie dla par)

Start pracy:
od zaraz

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie na podstawie kodeksu ABU CAO
- regularne godziny pracy
- zakwaterowanie firmowe (€130 tygodniowo)
- transport do pracy (służbowy samochód lub odpłatnie rower)
- ubezpieczenie firmowe (€35.59 tygodniowo)
- stawkę godzinową podstawową €13.68 brutto/h (stawka podstawowa), €16.42 brutto na godzinę za pracę w godz.: 22:00-02:00, €17.78 brutto na godzinę za pracę w godz.: 00:00-06:00
- dodatki do wynagrodzenia: wakacyjny (+8.33%), urlopowy (+8.70%), za nadgodziny (125-150% stawki)
- wypłaty tygodniowe

Wymagania:
- prawo jazdy kat. B
- wzrost 170 cm

Rekrutacja / kontakt:
telefon: +48327390079
e-mail: rekrutacja@pramer.pl
aplikuj: www.pramer.pl/formularz-zgloszeniowy

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się do 3 dni roboczych. Praca tymczasowa w Holandii. KRAZ: 10850. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Kontakt z pracodawcą

+48327390079

Adres e-mail

rekrutacja@pramer.pl