projektpraca.eu

Pracownik magazynu bez znajomości języka

HR Navigator
  • Dodano: 27 grudnia 2019
  • Ważna do: 27 stycznia 2020

Opis stanowiska pracy

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowych. HR Navigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Pokażemy Ci kierunek na lepszą jakość pracy, bo praca i ludzie są dla nas najważniejszymi wartościami - są naszą PASJĄ. Dla naszego Klienta, lidera w branży logistycznej, poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik magazynu / magazynier Miejsce pracy: Hesja, Niemcy OPIS STANOWISKA: ? Ręczne skanowanie paczek kurierskich ? Załadunek i rozładunek paczek kurierskich ? Dbałość o odpowiednie zabezpieczenie i składowanie towaru, w tym utrzymanie porządku w magazynie ? Rzetelne wykonywanie poleceń przełożonego ? Ostrożność i zapobieganie uszkodzeniu przesyłek

Wymagania

WYMAGANIA: ? Znajomości zasad gospodarki magazynowej i ogólnych procedur magazynowych ? Dyspozycyjność do pracy w godzinach nocnych ? Dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków ? Umiejętność pracy w zespole ? Własny samochód ? mile widziany OFERUJEMY: ? Umowa o pracę tymczasową ? Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ) ? Stawka: 9,96 ?/h ? Stawka w godzinach nocnych : 11,95 ?/h (od 23:00),

1300-1500 eur netto miesięcznie ? Opieka polskiego koordynatora na terenie Niemiec ? Zmiana dzienna oraz nocna ? Zapewnione bezpłatne zakwaterowanie ? Możliwość nabycia doświadczenia w międzynarodowej firmie

Zadzwoń:

+48 515 909 950

+48 572 505 720

+48 571 322 116

+48 571 322 118

+48 12 352 29 22

Napisz:rekrutacja@hrnavigator.com.pl

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.