projektpraca.eu

Pracownik (k/m) - mycie skrzynek pod ciśnieniem

Concept Plus Opole
  • Dodano: 27 października 2021
  • Ważna do: 10 listopada 2021

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie higieny w wylęgarni, mycie skrzynek
  • Sortowanie, przekładanie jaj
  • Ewentualna kontrola stanu zdrowia kurcząt

Oferujemy:

  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 11 ? brutto/h + dodatki zgodnie z taryfikatorem iGZ
  • Jeżeli znasz komunikatywnie język angielski lub niemiecki - stawka wynosi 12 ? brutto/h
  • Przyjazny system zaliczek
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe) odpłatne ok. 61 ? za tydzień
  • Wsparcie polskiego koordynatora
  • Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład

Wymagania

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wytrzymałość fizyczna
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód mile widziane
  • Ewentualnie znajomość języka niemieckiego lub angielskiego, wówczas wyższa stawka