projektpraca.eu

Pracownik inwentaryzacji *bez doświadczenia* w Niemczech

Invent
  • Dodano: 17 czerwca 2019
  • Ważna do: 17 lipca 2019

Opis stanowiska pracy

Firma Invent poszukuje osób do pracy przy inwentaryzacjach na terenie Niemiec.

Praca polega na liczeniu (skanowaniu) towaru przy użyciu skanera elektronicznego. Nie wymagamy doświadczenia, ani znajomości języka! Idealna praca na wakacje.

Firma oferuje:

  • umowę zlecenie,
  • możliwość nawiązania dłuższej współpracy,
  • wynagrodzenie nawet do 3960 zł na rękę za 4 tyg. Pracy + atrakcyjny system premiowy,
  • sprawdzone i pewne miejsca pracy,
  • zapewniony transport i zakwaterowanie podczas turnusu,
  • opiekę polskiego koordynatora,
  • szkolenie z obsługi skanera.

Zapraszamy do kontaktu poprzez stronę www.rekrutacja.invent.ag
lub wyślij sms o treści ?Niemcy? na numer 600 020 329. Oddzwonimy w ciągu 48h!
Napisz do nas na LiveChat lub zamów połączenie na CallPage (szczegóły na stronie).

Wymagania

  • pełnoletność,
  • chęci do pracy,
  • gotowość do pracy 5-6 dni w tygodniu (inwentaryzacje nocne lub dzienne).