projektpraca.eu

Pracownik fizyczny - praca Niemcy

HR Navigator
  • Dodano: 13 sierpnia 2019
  • Ważna do: 13 września 2019

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

rozładunek oraz załadunek paczek kurierskich, przepychanie paczek na taśmie naprawa uszkodzonych paczek,

Wymagania

Wymagania

Duża sprawność fizyczna (praca wiąże się z dźwiganiem paczek do maksymalnie 50 kg) Umiejętność pracy w szybkim tempie i pod presją czasu Dodatkowym atutem będzie własny samochód na wyjazd

Oferujemy

praca w okolicach Bad Hersfeld umowa o pracę tymczasową, stawka 11,75 ?/h (w godzinach nocnych), stawka 9,79 ?/h (w godzinach dziennych), legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ), opieka polskiego koordynatora na terenie Niemiec, koszt zakwaterowania pokrywa pracodawca,

Zadzwoń:

+48 572 505 720

+48 571 322 116

+48 571 322 117

+48 571 322 118

+48 515 909 950

+48 12 352 29 22

Napisz:rekrutacja@hrnavigator.com.pl

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.