projektpraca.eu

Pracownik fizyczny -pewna praca 1300 euro netto

HR Navigator
  • Dodano: 03 grudnia 2020
  • Ważna do: 17 grudnia 2020

Opis stanowiska pracy

HR Navigator zatrudni osobę chętną na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI/PRACOWNIK FIZYCZNY

Lokalizacja: Fredeburg, Niemcy

Co oferujemy naszym pracownikom:

  • -umowa o pracę tymczasową,
  • -stawka godzinowa 10,15? brutto, praca w systemie zmianowym z bonusem za nocki,
  • -1300? miesięcznie,
  • -legalne zatrudnienie w Niemczech,
  • -karta EKUZ i druk A1,
  • -darmowe lokum oraz możliwość wyrabiania nadgodzin.

Wymagania pracodawcy:

  • -komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • -umiejętność posługiwania się narzędziami (wiertarka, szlifiarka),
  • -dobra kondycja fizyczna i samochód na dojazd,
  • -dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Obowiązki pracownika:

  • -Obsługa maszyn do produkcji elementów drewnianych wraz z kontrolą jakości,
  • -uzupełnianie ubytków powstałych w trakcie obróbki oraz obsługa narzędzi mechanicznych,
  • -struganie, szlifowanie, polerowanie,
  • -wykonywanie poleceń przełożonego.

Skontaktuj się z nami:

Mail: rekrutacja@hrnavigator.com.pl

Kontakt telefoniczny:

+48 515 909 950,

+48 571 322 116,

+48 572 505 720,

+48 571 322 118,

+48 515 909 954

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

HR Navigator  jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.