projektpraca.eu

Pracownik drogowy

GRH Polska
  • Dodano: 13 września 2024
  • Ważna do: 27 września 2024
149
2024-09-13 2024-09-27

Opis stanowiska pracy

Agencja pośrednictwa zawodowego GRH Polska poszukuje osoby z doświadczeniem na stanowisko

Lokalizacja: Metz, Francja

Gwarantujemy:
·Stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt francuski
·Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
·40h pracy tygodniowo
·2600€ netto + bonusy
·Zwrot kosztów podróży

Zakres obowiązków:
·Montaż sieci suchych (studzienki ciągowe)
·Montaż ogrodzeń drogowych konstrukcyjnych
·Murowanie robót betoniarskich związanych z montażem sieci grawitacyjnych

Wymagania:
·Doświadczenie zawodowe zdobyte na podobnym stanowisku
·Znajomość języka francuskiego przynajmniej na poziomie komunikatywnym
·Mile widziane własne auto

Jesteś zainteresowany? Prześlij swoją aplikację, aby otrzymać więcej szczegółów
grhpolska.recruitify.ai/job/0b69b9d8-24a4-4b3d-bdb3-49503d12e195?sourceId=816

Kontakt z pracodawcą

518673665

Adres e-mail

gabriela@grhpolska.com