Pracownik biurowy / Koordynator ds. kontraktów ze znajomością jęz. niemieckiego

Zakład Budowlano-Kamieniarski Produkcyjno- Usługowy Ryszard Łukawski
  • Dodano: 21 marca 2019
  • Ważna do: 21 kwietnia 2019

Opis stanowiska pracy

Firma z dwudziestoletnim doświadczeniem w realizacji kontraktów w branży odlewniczej i budowlanej na rynku niemieckim poszukuje:

Pracownika biurowego / Koordynatora ds. kontraktów z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego

Wymagania

Wymagania:

- Znajomość języka niemieckiego

- Gotowość do relokacji i podjęcia pracy w Niemczech

- Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w agencji pośrednictwa pracy oraz w obsłudze klienta

- Dobra i szybka organizacja pracy

- Umiejętność szybkiego uczenia się i samodzielność

- Umiejętność pracy w zespole

- Dobra znajomość obsługi komputera

- Prawo jazdy kat.B + praktyka w ruchu austradowym

Oferujemy:

- Umowę o pracę

- Atrakcyjne wynagrodzenie w Euro

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Premie uznaniowe

Prosimy umieścić w CV klauzulę:

" Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ZBKPU Ryszard Łukawski, w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko: Pracownik biurowy/ Koordynator ds. kontraktów ze znajomością jęz. niemieckiego. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO."