projektpraca.eu

Prace rozbiórkowe

Derma-bau
  • Dodano: 10 sierpnia 2022
  • Ważna do: 24 sierpnia 2022

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy polską firmą budowlaną działającą na rynku niemieckim. Wykonujemy zarówno duże jak i małe przedsięwzięcia z zakresu budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego. Nasze prace wykonywane są na terenie całych Niemiec. Aktualnie poszukujemy osób do rozbiórek oraz wyburzeń.

Miejsce pracy:  Niemcy

Zakres wykonywanych zadań:

  • prace rozbiórkowe oraz wyburzeniowe
  • uporządkowanie terenu po rozbiórce
  • pomoc przy murowaniu
  • okazjonalnie pomoc przy innych pracach budowlanych

Wymagania:

  • sumienność oraz rzetelność w pracy
  • dyscyplina i umiejętność pracy w zespole
  • chęci do pracy

Oferujemy:

długoterminową, stabilną i legalną pracę atrakcyjne zarobki (stawki godzinowe od 11 do 13 euro)

  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem i zatrudnieniem
  • bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.)
  • BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego
  • BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod numer tel. +48 575 723 457.

Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.