projektpraca.eu

Praca w Niemczech

Biuro Szkoleń
  • Dodano: 08 listopada 2018
  • Ważna do: 14 listopada 2018

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób do pracy w Niemczech na stanowiskach: - płytkarz / malarz (12? brutto/h). Wymagania: ? doświadczenie w malowaniu i kładzeniu płytek na klej - na balkonach ? podstawowy angielski lub niemiecki. Oferujemy: ? zakwaterowanie płatne 150 EUR m-c - spawacz Wymagania: ? doświadczenie w spawaniu MIG i TIG (stal i aluminium) oraz ważne uprawnienia ? podstawowy angielski lub niemiecki. Oferujemy: ? zakwaterowanie płatne 150 EUR m-c Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV pod adres email: biuro.agencja@interia.pl Telefon: 735-040-262 Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.