projektpraca.eu

Praca w Niemczech - opiekun seniorów

Promedica24
  • Dodano: 05 marca 2020
  • Ważna do: 05 kwietnia 2020

Opis stanowiska pracy

OFERTA PRACY

Opiekunka/Opiekun osoby starszej w Niemczech od zaraz

Zatrudnię Opiekunkę lub Opiekuna do osoby starszej w Niemczech

Miasto: Trier

Pacjent (wiek, wzrost, waga) : 93 lat, 170 cm, 68kg

Czas wyjazdu: 17.03.2020

Język: komunikatywny

Opis ? Pan porusza się przy pomocy rollatora, brak demencji. Podopieczny mieszka z żoną, która nie wymaga opieki, 10 min pieszo na zakupy

Domek czy mieszkanie: dom jednorodzinny

Własny pokój: tak + własna łazienka

Tv/radio: tak

Internet: tak

 Obowiązki opiekunki: gospodarstwo, higiena, opieka nad ooo

Pauza: do ustalenia

Jeżeli nie znasz języka zapisz się na kurs niemieckiego od podstaw po którym jest gwarantowana praca

Wymagania

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w opiece, akceptujemy doświadczenie nabyte w rodzinie

OFERUJEMY :

  • Wyjazdy na 46 dni
  • Legalny wyjazd w oparciu o umowę
  • Pełna organizacja - transport, wyżywienie, zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie
  • Składki ZUS

tel. 797 169 099

Oddział Kielce

Plac Niepodległości 1