projektpraca.eu

Praca w Niemczech od zaraz - Spawacz

Maxi Job
  • Dodano: 20 października 2021
  • Ważna do: 30 listopada 2021

Opis stanowiska pracy

PRACA OD ZARAZ! Szybka rekrutacja!

Poszukuję osób do pracy na stanowisku Spawacz MIG/MAG w miejscowości Meppen (Niemcy) z darmowym zakwaterowaniem.

Jeżeli posiadasz pierwsze doświadczenie w pracy na stanowisku Spawacza, zgłoś się do nas! Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego! Wystarczy dyspozycyjność i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (11 000 - 13 500zł),
  • Duży pakiet dodatków finansowych,
  •  Praca w systemie 1 lub 2-zmianowym,
  •  Darmowe zakwaterowanie.

Dodatki:

+25% za godziny nadliczbowe

+25% za godziny wieczorne (od 22:00 do 06:00)

+25% za pracę w sobotę

+100% za godziny w niedzielę i święta

Dodatki za pracę w godziny wieczorne są zwolnione z opodatkowania!

Obowiązki:

  • Spawanie blach o grubości od 2,5 do 10 mm
  • Obsługa elektronarzędzi
  • Spawanie kontenerów do recyklingu lub maszyn rolniczych metodą MIG/MAG
  • Praca na hali

Wymagania:

  • Pierwsze doświadczenie w pracy spawacza
  • Nie wymagamy znajomości jęz. niemieckiego
  • Nie wymagamy aktualnych certyfikatów spawalniczych
  • Własne auto do wyjazdu ? będzie dodatkowym atutem!
  • Odpowiedzialności i chęci do pracy

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji: przez portal olx.pl lub prosimy o kontakt działem rekrutacji: Kamila: 605-931-480

Do Aplikacji prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

?Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia?.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Maxi Job Sp. z o.o. Bis Sp. komandytowa, z siedziba we Wrocławiu ul. Purkyniego 1. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan możliwością wglądu do swoich danych oraz prawo do ich aktualizowania lub usunięcia zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z pózn. zm.) Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do zakończenie procesu rekrutacji lub w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach przyszłych rekrutacji do momentu zakończenia przez Maxi Job Sp. z o.o. Bis Sp. Komandytowa, z siedziba we Wrocławiu ul. Purkyniego 1 współpracy z klientami poszukującymi pracowników. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przyszłych rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego numeru telefonu i adresu e-mail w celach obecnej i przyszłych rekrutacji.