Praca w Holandii - wyjazdy co tydzień (bez testu i kwarantanny)

PRAMER
  • Dodano: 22 września 2021
  • Ważna do: 13 października 2021

Opis stanowiska pracy

Organizujemy pracę w Holandii, legalnie i bezpiecznie.
Oferty bez znajomości języka lub z językiem (dopasowujemy do kandydatów).
Wyjazdy co tydzień, z miejsca zamieszkania kandydata (rezerwujemy busa dla zainteresowanych).

Aktualnie oferty:
- Pracownik przy pakowaniu słodyczy, ketchupów itp. (Oosterhout obok Nijmegen)
- Pracownik sortowni warzyw (Lelystad)
- Pracownik przy pakowaniu artykułów higienicznych (Lelystad)
- Pracownik produkcji dywanów, wycieraczek otp. (Genemuiden)
- Pracownik szklarniowy przy kwiatach / warzywach (Różne lokalizacje)
- Pracownik przy pakowaniu bloków mięsnych (Coevorden)
- Pracownik szkółki drzewek ozdobnych (Różne rejony)
- Pracownik serwisu wulkanizacji (Rózne rejony)
- Pracownik przy produkcji sztucznej trawy (Nijverdal)
- Pracownik piekarni (okolice Amersfoort)
- Pracownik pomocniczy przy kostce brukowej (Huissen)

Oraz inne nowe oferty pojawiające się co tydzień!!

Wymagania zależne od stanowiska. Zadzwoń i zapytaj!

Oferujemy:
- pracę sezonową lub na stałe (do wyboru)
- zakwaterowanie (EUR 99 tygodniowo)
- dodatek dla kierowców (EUR 10 tygodniowo]
- bezpłatny transport do pracy* (samochód służbowy lub rower)
- ubezpieczenie (EUR 25.64 tygodniowo)
- stawkę godzinową gwarantowaną (EUR 10.34-17,00brutto/h).
- wypłaty tygodniowe
- legalne zatrudnienie (CAO)

Rekrutacja:

Zadzwoń: ? +48327390079

Dodatkowe informacje:
- mimo obostrzeń wyjazdy są organizowane normalnie, nie trzeba robić testu przekraczając granicę, nie ma kwarantanny!
- Przeprowadzamy rekrutację z osobami z całej Polski i zza granicy
- Zainteresowanym - rezerwujemy transport za granicę.
- Wyjazdy organizujemy co tydzień - granicę są otwarte!
- Adres naszego biura: Agencja Pramer, 44-370 Pszów, ul. Pszowska 555, tel. +48327390079

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami do 3 dni roboczych od nadesłania zgłoszenia. Niniejsza oferta dotyczy pracy tymczasowej na terenie Holandii (Niderlandów); PRAMER Agencja Pośrednictwa Pracy (KRAZ: 10850). W związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych zapoznaj się z naszą polityka prywatności.
* dotyczy transportu na terenie Holandii z miejsca zakwaterowania do pracy.