projektpraca.eu

Praca w Holandii- Rotterdam - od zaraz!

Klaver
  • Dodano: 24 czerwca 2022
  • Ważna do: 24 lipca 2022

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy montera rowerów (składanie i naprawy ze znajomością rowerów elektrycznych)

Oferujemy:

- praca w pełnym wymiarze godzin (40h)

- wynagrodzenie zależne od doświadczenia

- pierwszy kontrakt na 7 miesięcy

- możliwość awansu

Skierowana oferta tylko dla osób w własnym zakwaterowaniem!

Kontakt:

Dominika tel: +48 570 901 033

Magdalena +48 577 901 099 info@klaverteam.com

Teresa +48 731 901 913 ofertypracy@klaverteam.com

Izabela +48 570 901 913 praca@klaverteam.com

Zapraszamy również do Naszego Biura: Klaver Sp.z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa , certyfikat (KRAZ 18450)

Wymagania

Wymagania:

-  dobra znajomość języka angielskiego/holenderskiego

-  własny transport

- wykształcenie techniczne

- znajomość napraw rowerów elektrycznych

- praca w sobotę i niedziele/ lub minimum w sobotę (dwa dni wolne w tygodniu)