projektpraca.eu

Praca przy zbiorze pieczarek - Niemcy

HR Navigator
  • Dodano: 06 kwietnia 2020
  • Ważna do: 06 maja 2020

Opis stanowiska pracy

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi w ramach pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowych.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy:

PRZY ZBIORZE PIECZAREK

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska:

  • praca polega na zbieraniu pieczarek, które rosną na regałach, na hali produkcyjnej,
  • pakowanie do pudełek po 500g bądź czarnych skrzynek,
  • praca na wysokości 4 metrów,
  • nie jest wymagana znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • podstawowa stawka 9,35 euro brutto/h (ok. 1100 - 1200 euro netto ? po odliczeniu kosztów zakwaterowania i dojazdu),
  • zakwaterowanie 6,47 euro dziennie,
  • dojazd do pracy 3,50 euro dziennie,
  • praca 5 - 6 dni w tygodniu po 10 h dziennie,
  • rozpoczęcie pracy między 6:00 a 7:00,
  • wynagrodzenie płatne do 10 dnia każdego miesiąca,
  • bonus za wyrobienie normy powyżej 23 kg.

KONTAKT:

+48 571 322 118

justyna.olszanecka@hrnavigator.com.pl

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

Agencja zatrudnienia HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 11850.

Wymagania

  • dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • dobra kondycja fizyczna,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • sumienność, dokładność, chęć do pracy,
  • mile widziane doświadczenie przy zbieraniu pieczarek, truskawek itp., filetowaniu ryb itp. ? praca wymaga zręczności.