Praca przy pakowaniu sera na Słowacji (książeczka sanepidowska)

Agencja Pracy nr 3289
  • Dodano: 12 lutego 2019
  • Ważna do: 12 marca 2019

Opis stanowiska pracy

Nowa oferta pracy od Manuvia - największej agencji personalnej w Czechach oraz na Słowacji!Pracuj przy produkcji serów znanej francuskiej marki.

Wyjedź na Słowację do Liptowskiego Mikułasza, tuż przy Wysokich Tatrach i wspieraj dział produkcji oraz pakowania znanej francuskiej firmy, specjalizującej się w produkcji serów. Wszyscy kandydaci otrzymają bezpłatne zakwaterowanie w pensjonacie, znajdującym się bardzo blisko miejsca pracy.

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

obsługa maszyn przy produkcji serów oraz pakowanie gotowych produktów,
bezpośredni kontakt z żywnością,
obsługa linii (zapewnianie dostatecznej liczby potrzebnych produktów),
praca 3-4 zmianowa, stojąca po 8 godzin,
możliwość pracy w nadgodzinach oraz weekendy.

Wymagania

Oczekujemy:

Gotowości do relokacji na Słowację,
Wysokiej kultury osobistej,
Aktualnej książeczki sanepidowskiej,
Dobrej praktyki higienicznej,
Gotowości do pracy w systemie zmianowym.

Nasza oferta:

stabilne zatrudnienie na umowę o pracę do 31 grudnia 2019,
lekką pracę dla każdego,
słowacką umowa o pracę na pełen etat,
wynagrodzenie podstawowe, godzinowe 3,19 EUR brutto,
bonus miesięczny do 20% wynagrodzenia,
dodatek za pracę w nocy 0,90 EUR / godzinę,
dodatek za pracę na zmianie popołudniowej 0,20 EUR / godzinę,
dodatek za pracę w weekendy +50%,
dodatek za pracę w nadgodzinach +25%,
bezpłatny transport z Katowic do Liptowskiego Mikułasza*,
dofinansowanie do wyżywienia (koszt obiadu 0,90 EUR, na zmianie nocnej oraz w weekendy bon żywnościowy o wartości 3,60 EUR ? 0,90 EUR opłaca pracownik)
bezpłatne zakwaterowanie w pensjonacie (pokoje 3-4 osobowe) około 1 km pieszo od miejsca pracy.

Działamy fair i zgodnie z prawem, oferując zatrudnienie bez względu na wiek, płeć, wykształcenie, doświadczenie, czy orientację seksualną. Poprzedni pracodawca Cię dyskryminował w pracy? Zostałeś/zostałaś odrzucona w procesie rekrutacji ze względu na wiek? U nas Cię to nie spotka! Każdy ma równe szanse i liczy się jedynie Twoje zaangażowanie w procesie rekrutacji! Dlatego aplikuj już teraz i rozpocznij pracę już w przeciągu dwóch tygodni.

Ilość miejsc ograniczona! Poszukujemy jedynie 10 pracowników (M/K).

Zachęcamy do kontaktu TELEFON 531269733

Manuvia to międzynarodowa agencja personalna, oferująca miejsca pracy w przemyśle motoryzacyjnym oraz elektronicznym. Z sukcesem od ponad dwudziestu lat dostarczamy rozwiązania w obszarze HR, które zapewniają bezpieczeństwo naszym pracownikom.