Praca przy pakowaniu ciasteczek, praca w piekarni - Holandia

Klaver sp z .o.o
  • Dodano: 24 września 2024
  • Ważna do: 08 października 2024
35
2024-09-24 2024-10-08

Opis stanowiska pracy

Praca przy pakowaniu ciasteczek, praca w piekarni- Holandia

Opis stanowiska: Poszukujemy pracowników do pracy przy pakowaniu ciasteczek w nowoczesnej piekarni w Holandii. Praca odbywa się w przyjaznym zespole w stabilnym środowisku pracy. Jeśli lubisz pracę przy produkcji żywności i szukasz pracy za granicą, ta oferta jest dla Ciebie!

Obowiązki:

Pakowanie ciasteczek zgodnie z wytycznymi i standardami jakości Kontrola jakości wyrobów piekarniczych przed pakowaniem Etykietowanie produktów Praca przy taśmie produkcyjnej

Wymagania:

Chęć do pracy fizycznej Umiejętność pracy w szybkim tempie Doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

Legalne zatrudnienie Atrakcyjne wynagrodzenie, wypłacane na czas Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę Pomoc w organizacji transportu do Holandii Opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu Możliwość długoterminowej współpracy

Kamila: +48 570 901 414 Dominika: +48 570 901 033

  • Weronika +48 731 901 913

Klaver Sp. z o.o. Częstochowa, ul. Gminna 131 Pracujemy od poniedziałku do piątku, 8:00–16:00.

Kontakt z pracodawcą

731901913

Adres e-mail

ofertypracy@klaverteam.com