projektpraca.eu

Praca płytkarz Niemcy

In-Serv Team Sp. z o.o.
  • Dodano: 02 grudnia 2021
  • Ważna do: 31 grudnia 2021

Opis stanowiska pracy

Praca od zaraz - Niemcy - 16-18? netto za godzinę!

Oferujemy od siebie:

  • atrakcyjna stawka 16-18? /h netto (NA RĘKĘ) w zależności od umiejętności
  • bezpieczny wyjazd - 100% wypłacalności przez naszą firmę
  • terminowe wypłaty
  • zwrot kosztu przejazdu do Niemiec
  • zdalna, szybka i bezpieczna rekrutacja
  • pomoc finansowa w formie zaliczki 150 euro co tydzień
  • ubezpieczenie zapewniające bezpłatną opiekę medyczną
  • możliwość rejestracji w ZUS
  • zakwaterowanie zagwarantowane przez pracodawcę - GRATIS
  • możliwość urlopów i zjazdów do Polski
  • opcja pracy w nadgodzinach - pełnopłatnych
  • podwyżka dla zaangażowanych i rzetelnych pracowników
  • praca od zaraz
  • gwarantowana wysoka premia za polecenie pracownika
  • długotrwała i legalna praca w Niemczech
  • stałe wsparcie polskiego koordynatora

Twoje zadania:

  • układanie płytek, fugowanie
  • przygotowanie podłoża pod płytki
  • montaż płyt gipsowo-kartonowych w sektorze prywatnym

Oczekujemy:

  • prawo jazdy kategoria B
  • mile widziane prawo jazdy kategoria B+E ( nie wymagane )
  • doświadczenie min. 3 lata w zawodzie
  • znajomość j. niemieckiego - poziom komunikatywny

Sprawdź wszystkie nasze oferty na to stanowisko i znajdź coś dla siebie!

Zadzwoń do nas +48 577511922

Praca za granicąPraca płytkarz Niemcy

In-Serv Team Sp. z.o.o.