projektpraca.eu

Praca na zmywaku

GRH Polska
  • Dodano: 31 marca 2023
  • Ważna do: 14 kwietnia 2023

Opis stanowiska pracy

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ (NR LICENCJI 16998)

Szukasz pewnej oferty pracy i wysokich zarobków w euro? Oczekujesz profesjonalizmu, sprawnego kontaktu oraz pomocy w zorganizowaniu wyjazdu i dopełnieniu formalności? Czytasz odpowiednie ogłoszenie - sprawdź co możemy Ci zagwarantować tym razem!

Miejsce pracy: Vals-les-Bains, Francja

Przewidziany okres pracy: od 15.04 do 31.10.2023

Zakres pracy: prace porządkowe w kuchni, obsługa zmywarki, mycie naczyń

Zapewniamy:

Stawkę całkowitą 12,40 euro/h (stawka podstawowa 11,27 + 10% ekwiwalent za urlop wypoczynkowy)

Podstawową liczbę godzin pracy tygodniowo + dodatkowo płatne nadgodziny (zgodnie z prawem francuskim)

Polską umowę o pracę tymczasową i zapewnione darmowe zakwaterowanie w pokoju hotelowym

Zwrot kosztów wyjazdu do Francji w wysokości 150 EURO!

PAKIET BONUSÓW: premia za polecenie, bonus lojalnościowy, zwrot kosztów za badania i odzież

Pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności i kwestii transportu oraz opiekę polskiego koordynatora

Piękne widoki i niezapomnianą przygodę!

Oczekujemy:

Podstawowej znajomości języka angielskiego lub francuskiego

Doświadczenia na tym lub podobnym stanowisku

Pełnej dyspozycyjności na cały sezon i zaangażowania w pracy

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą – nie zwlekaj i aplikuj już teraz!

Kontakt: +48 515 472 913 / eryk@grhpolska.com

Klauzula informacyjna dla kandydata: grhpolska.com/klauzula-informacyjna/

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.