projektpraca.eu

Praca na wakacje dla studentów i uczniów - Niemcy

Concept Plus
  • Dodano: 14 kwietnia 2021
  • Ważna do: 28 kwietnia 2021

Opis stanowiska pracy

Studencie!

Chcesz sobie dorobić podczas wakacji? Nic prostszego! Zgłoś się do nas już dziś zarezerwuj miejsce!

Przez cały rok zatrudniamy studentów oraz uczniów w okresie ferii świątecznych, zimowych i innych przerw od nauki.

Miejsce pracy: Haren (Ems) / Wietze (Dolna Saksonia)

Zakres obowiązków:

- Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
- Kompletowanie i układanie na tackach zestawów dań gotowych - np. kurczak w przyprawach z warzywami
- Odważanie produktów
- Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Oferujemy:

- Wynagrodzenie w wysokości 12 euro brutto/h oraz dodatki i premie
- Umowę o pracę na warunkach niemieckich
- Studenci oraz uczniowie są zwolnieni ze składek ubezpieczenia społecznego
- Komfortowe warunki mieszkaniowe
- Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania

- Wytrzymałość fizyczna
- Pełnoletność - wymóg konieczny
- Umiejętność pracy w zespole
- Mile widziany własny samochód

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel. +48 517 675 433
Tel. +48 517 677 609