projektpraca.eu
mieszkania Kielce

Praca manualna - składanie drzwi i okien na warsztacie

INTERIMAX
  • Dodano: 31 maja 2019
  • Ważna do: 01 lipca 2019
194
2019-05-31 2019-07-01

Opis stanowiska pracy

INTERIMAX należy do grupy HRBC Sp. z o.o. Nr certyfikatu agencji: 13276. W obszarze zatrudnienia realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw od ponad 10 lat! Przez ten okres zaufało nam wielu klientów biznesowych i indywidualnych! Jesteś ciekaw? Nie zwlekaj - APLIKUJ!

Miejsce pracy: Francja, La Plagne

Zadania:
- praca na warsztacie
- składanie, sklejanie, lakierowanie mebli
- składanie ram okiennych i drzwi
- obsługa narzędzi
- praca wymagająca dużej precyzji i zdolności manualnych
- praca w tempie

Oferujemy:
- francuską umowę o pracę tymczasową (CTT)
- stawkę godzinową+ 10% premii (prime precarite)
- możliwość pracy w nadgodzinach płatnych+ 25%
- zakwaterowanie blisko miejsca pracy
- możliwość otrzymania zaliczki
- opiekę zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu
- pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania:
- duże zdolności manualne i precyzja
- zaangażowanie w powierzone obowiązki
- zorientowanie na estetykę wykonania
- motywacja do podjęcia pracy za granicą
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

APLIKUJ: https://interimax.com/oferty-pracy/praca-manualna-warsztat-stolarski-produkcja/

Przyjmuję do wiadomości, że:

  1. Administratorem moich danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Mogilska 100, 31-546 Kraków.
  2. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych.
  3. Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych  usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami.
  4. Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.
  5. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia.
  6. Podanie danych jest dobrowolne.

Kontakt z pracodawcą

rekrutacja.zagranica@interimax.com +48 697800757

Adres e-mail

rekrutacja.zagranica@interimax.com