projektpraca.eu

Praca jako Opiekun Seniora - wysokie zarobki !

Promedica24
  • Dodano: 18 czerwca 2021
  • Ważna do: 02 lipca 2021

Opis stanowiska pracy

Straciłeś pracę, chciałbyś podreperować domowy budżet ?

Poszukujemy miłej i doświadczonej Opiekunki do wyjazdu od połowy czerwca(Opiekunów również)

Wymagania

Doświadczenie min. rodzinne

Język: min. podstawowy lub chęć doszkolenia języka na naszym kursie (stacjonarny i online)

  • Ponad 50 kontraktów dla osób porozumiewających się po niemiecku w stopniu komunikatywnym na wyjazd jeszcze w maju!
  • Sprawdzone kontrakty, oferty na zastępstwo!

Zapewniamy:

  • Organizacja transportu
  • Wyżywienie oraz zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie grupowe oraz EKUZ Wsparcie 24/7
  • Możliwość kontaktu z Opiekunką obecnie przebywającą na wyjeździe

Sprawdzona i bezpieczna oferta!

Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę!

Zapraszam do kontaktu 797 169 814

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94?. Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobowe(at)promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https:// promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych/