projektpraca.eu

Praca fizyczna - Niemcy - od 27.05.2019

Uni-Ex Sp. z o.o.
  • Dodano: 24 maja 2019
  • Ważna do: 24 czerwca 2019

Opis stanowiska pracy

Prosta praca fizyczna na ocynkowni w Niemczech

- praca nie wymagająca kwalifikacji przy materiale przeznaczonym do ocynkowania i po ocynkowaniu: zawieszanie, oczyszczanie, prace szlifierskie, pakowanie, itp

Wyjazd aktualny - praca "od zaraz"

Wymagania

Oferujemy:

  • bezpośrednią i stałą umowę o pracę
  • bezpłatne zakwaterowanie w Niemczech i codzienny dojazd do pracy
  • atrakcyjne zarobki
  • wynagrodzenie miesięczne w EUR - rozliczenie podatkowe w Niemczech
  • wszystkie składki ubezpieczeniowe odprowadzane w Polsce
  • polskie kierownictwo (nie wymagamy znajomości języka niemieckiego)

Prosimy o przysłanie CV z klauzulą dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych na email: pracauniex@gmail.com

Zapraszamy do biura w Kielcach, ul. Św. Leonarda 15/6 w godz. 8.00 do 15.00

Wszystkich informacji udzielamy telefoniczne,

pod nr:720 963 186