projektpraca.eu

Praca dla studentów i uczniów - Niemcy

Concept Plus
  • Dodano: 12 maja 2020
  • Ważna do: 12 czerwca 2020

Opis stanowiska pracy

Studenci! Uczniowie!

Przez cały rok zatrudniamy studentów oraz uczniów w okresie ferii świątecznych, zimowych, wakacji i innych przerw od nauki.

Chcesz dorobić? Zarezerwuj miejsce już dziś!

Zakres obowiązków:

- Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
- Kontrola jakości
- Wykonywanie prac fizycznych przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Oferujemy:

- Wynagrodzenie w wysokości 10,15 brutto/h oraz dodatki i premie, czyli przy przepracowanych 172 h Twoje wynagrodzenie wyniesie nieco ponad 1200 euro netto już po opłaceniu zakwaterowania!
- Umowę o pracę na warunkach niemieckich
- Studenci oraz uczniowie są zwolnieni ze składek ubezpieczenia społecznego
- Komfortowe warunki mieszkaniowe
- Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania

- Wytrzymałość fizyczna
- Pełnoletność - wymóg konieczny
- Umiejętność pracy w zespole
- Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana
- Mile widziany własny samochód

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Gdańska 36 | PL 85-006 Bydgoszcz
bydgoszcz@cp-personal.com | Tel. 052/522 80 50