Praca dla mechanika przemysłowego - zarobki ok. 2800 euro na rękę! Saksonia

HR Navigator
  • Dodano: 15 lipca 2019
  • Ważna do: 15 sierpnia 2019

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Wykonywanie prac konserwacyjnych, przeglądowych i naprawczych
  • Diagnostyka i rozwiązywanie problemów
  • Montaż wyposażenia dodatkowego i akcesoriów
  • Analiza i wykonywanie zleceń warsztatowych
  • Wykonywanie zleceń dodatkowych
  • Zapewnienie czystości i porządku we własnym miejscu pracy

Wymagania

Wymagania:

  • Ukończona szkoła zawodowa jako mechanik / mechatronik
  • Umiejętność samodzielnej pracy
  • Niezawodność, umiejętność pracy w zespole i motywacja
  • Doświadczenie zawodowe (warunek konieczny)
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)

Oferujemy:

  • Bardzo wynagrodzenie- stawka brutto wraz z dodatkiem funkcyjnym do 19,40 euro brutto/h,
  • Legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
  • Zarobki 2300 - 2800 euro netto miesięcznie,
  • Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez Pracodawcę,
  • Stałe zatrudnienie w atrakcyjnym miejscu pracy blisko polskiej granicy - SAKSONIA!
  • Wykwalifikowany i zmotywowany zespół

Zadzwoń: +48 515 909 950, +48 571 322 116, +48 572 505 720

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.