projektpraca.eu

Poszukujemy pokojówki do pracy w hotelu (nr oferty 35/ZIM)

LogicWork
  • Dodano: 12 lipca 2019
  • Ważna do: 12 sierpnia 2019

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: około 50 km od Bielefeld, Nadrenia Północna Westfalia

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie w pracy na tym stanowisku

-umiejętność współpracy

-znajomość języka niemieckiego na poziomie A2/B1

Oferujemy:

-wynagrodzenie ?2000 brutto

-umowę z pracodawcą niemieckim

- ubezpieczenie zdrowotne i socjalne

 - zakwaterowanie płatne (?250/m-c) oddalone od miejsca pracy o 7km (wskazany własny samochód lub rower)

-obiad na miejscu pracy zagwarantowany przez pracodawcę

-pomoc w znalezieniu transportu (door-to-door)

Nr KRAZ : 20514

Umowa z pracodawcą niemieckim obejmująca cały pakiet socjalny i ubezpieczenie.

Serdecznie zapraszamy do przesyłania cv.

cv@logicwork.pl

+48 570398301

+48 537783532

www.logicwork.pl