projektpraca.eu

Poszukujemy florystki (nr oferty 36/FLO)

LogicWork
  • Dodano: 12 lipca 2019
  • Ważna do: 12 sierpnia 2019

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy FLORYSTKI (nr oferty 36/FLO)

Miejsce pracy: 50 km od Hamburga

Do obowiązków pracownika należeć będzie:

 - komponowanie bukietów, stroików dla klientów kwiaciarni

-dbanie o porządek kwiaciarni

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego na poziomie A2 (komunikatywny)

 - doświadczenie w komponowaniu bukietów

- mile widziane udokumentowane kursy florystyczne

Oferujemy:

- wynagrodzenie od ?1900 / m-c

-umowę stałą z pracodawcą niemieckim

- ubezpieczenie zdrowotne i socjalne

 - zakwaterowanie zagwarantowane przez pracodawcę (płatne ?5/dzień)

-pomoc w znalezieniu transportu (door-to-door)

Nr KRAZ : 20514

Umowa z pracodawcą niemieckim obejmująca cały pakiet socjalny i ubezpieczenie.

Serdecznie zapraszamy do przesyłania cv.

cv@logicwork.pl

+48 570398301

+48 537783532

www.logicwork.pl