projektpraca.eu

Pomocnik w kuchni / zmywak- praca we Francji

INTERIMAX
  • Dodano: 06 czerwca 2019
  • Ważna do: 01 sierpnia 2019

Opis stanowiska pracy

INTERIMAX należy do grupy HRBC Sp. z o.o. Nr certyfikatu agencji: 13276. W obszarze zatrudnienia realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw od ponad 10 lat! Przez ten okres zaufało nam wielu klientów biznesowych i indywidualnych! Jesteś ciekaw? Nie zwlekaj - APLIKUJ!

START PRACY: 24.06.

Miejsce pracy: Francja, Meribel (Alpy)

Zadania:

  • zmywanie naczyń w restauracji
  • prace porządkowe, dbanie o czystość w kuchni
  • mogą zdarzyć się drobne naprawy (mile widziany profil tzw. złotej rączki)

Oferujemy:

  • francuską umowę o pracę tymczasową (CTT) na okres wakacji
  • stawkę godzinową+ 10% premii (prime precarite)
  • możliwość pracy w nadgodzinach płatnych+ 10%, 20%, 50%
  • zakwaterowanie blisko miejsca pracy
  • możliwość otrzymania zaliczki
  • opiekę zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • dyspozycyjność w okresie wakacyjnym
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie, chęci do pracy
  • motywacja do podjęcia pracy za granicą

APLIKUJ PRZEZ LINK: https://interimax.com/oferty-pracy/pomocnik-w-kuchni-zmywak-okres-wakacyjny/

1. Administratorem danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Mogilska 100, 31- 546 Kraków.
2. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych.
3. Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami.
4. Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.
5. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia.
6. Podanie danych jest dobrowolne