Pomocnik opiekuna / Opiekunki osób starszych / Niemcy - Berlin

Recrutiment
  • Dodano: 09 października 2020
  • Ważna do: 23 października 2020

Opis stanowiska pracy

Stanowisko: pomocnik opiekuna/opiekunki osób starszych

Miejscowość: Berlin

Możliwość rozpoczęcia pracy: od zaraz

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku pomocnik opiekuna/opiekunki osób starszych (Pflegehelfer).

Do zadań będą należeć m.in: podstawowa opieka nad pacjentami, pomoc codziennych czynnościach. Praca w domach starców, szpitalach itp. w jednym miejscu, lub w różnych. Praca stacjonarna lub tzw. ambulant, czyli praca objazdowa po różnych pacjentach.

Każda osoba będzie zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną w Berlinie. Dokładny charakter pracy ustala się indywidualnie podczas rozmowy w biurze w Berlinie.

Zapewniamy:

niemiecką umowę o pracę

pełen pakiet świadczeń socjalnych

Praca na około 130 godzin miesięczne! za nocki, niedziele i święta - dodatki

Stawka godzinowa: od 11,50 EUR

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: +48 516 094 987 (również na Whatsapp)

lub e-mail : biuro@recrutime.pl

Wymagania

Wymagamy:

znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

doświadczenia

dyspozycyjności do wyjazdu

w przypadku pracy w charakterze objazdowym - prawo jazdy, niektóre trasy objeżdża się na rowerze