projektpraca.eu

Order Picker (zbieranie zamówień) - Holandia

Agencja Pracy APN
  • Dodano: 26 października 2018
  • Ważna do: 30 listopada 2018

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją osób poszukujących zatrudnienia za granicą (Holandia,Niemcy) certyfikat KRAZ nr 13603. Dla naszego holenderskiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku: Order Picker (komisjoner) Typ wakatu: praca tymczasowa Przewidywany start: praca od zaraz Długość kontraktu: min. 8 tygodni z możliwością przedłużenia Miejsce pracy: Holandia Zbieranie zamówień w magazynach, na halach produkcyjnych. Kontrola jakości. Załadunek towaru. Oferujemy: - holenderską umowę o pracę, - legalne i stabilne zatrudnienie (możliwość wyrobienia numeru SOFI na miejscu), - tygodniowe wynagrodzenie płatne na konto, - dobre warunki finansowe, stawka godzinowa 10,54 euro brutto + dodatki zmianowe, - zakwaterowanie (od 67,5 euro/tydz.), - ubezpieczenie (płatne 18,5 euro/tydz), - możliwość stałej współpracy, - opiekę polskojęzycznych koordynatorów, - pomoc w organizacji transportu do Holandii

Wymagania

Wymagania: -komunikatywna znajomość język angielskiego, -mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych, - motywacja i zaangażowanie, - mile widziane prawo jazdy kat.B