projektpraca.eu

Order Picker- Belgia

INTERIMAX
  • Dodano: 09 lipca 2019
  • Ważna do: 09 sierpnia 2019

Opis stanowiska pracy

INTERIMAX należy do grupy HRBC Sp. z o.o. Nr certyfikatu agencji: 13276. W obszarze zatrudnienia realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw od ponad 10 lat! Przez ten okres zaufało nam wielu klientów biznesowych i indywidualnych! Jesteś ciekaw? Nie zwlekaj - APLIKUJ!

Dla naszego belgijskiego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko: Order Picker

Zadania:
-odbiór, przechowywanie i wysyłanie towarów
-znalezienie odpowiedniego pudełka, przeliczenie zawartość, potwierdzenie w systemie
-z czasem możliwość wdrożenia na inny dział (rezerwowanie dostaw, pakowanie wybranych towarów itd)
-praca zmianowa

Oferujemy:
-belgijską umowę o pracę
-długoterminowe zatrudnienie
-stawkę godzinową od 12,24 euro brutto
-dodatek zmianowy 7,5 % do stawki
-bonus 150-200? netto/miesiąc
-dodatek żywieniowy 6 euro/ dzień
-zakwaterowanie płatne 85euro/ tydzień

Wymagania:
-doświadczenie w pracy jako order picker duży plus
-komunikatywna znajomość j. angielskiego
-prawo jazdy kat. B lub własny transport
-zdolność szybkiego liczenia
-dobry wzrok
-sprawność fizyczna (ciężkie pudełka)
-praca w szybkim tempie pod presja czasu
-dokładność, precyzyjność

APLIKUJ: rekrutacja.zagranica@interimax.com

1. Administratorem danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Mogilska 100, 31- 546 Kraków.
2. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych.
3. Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami.
4. Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.
5. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia.
6. Podanie danych jest dobrowolne.