projektpraca.eu

Opiekunka seniorów

Promedica24
  • Dodano: 06 kwietnia 2021
  • Ważna do: 20 kwietnia 2021

Opis stanowiska pracy

RUSZA WIOSENNA REKRUTACJA OPIEKUNEK OSÓB STARSZYCH W NIEMCZECH

Już teraz szukamy Opiekunek, które są chętne do wyjazdu do Niemiec w połowie kwietnia.

Oferty na wyjazdy już na 6 tygodni!

Oddział Kielce

Al. IX wieków 6/2

tel. 797 169 099

Wymagania

Mamy oferty wyjazdów dla osób z doświadczeniem rodzinnym lub zawodowym oraz znajomością języka niemieckiego w stopniu :

* podstawowym

* komunikatywnym

* z biegłą znajomością niemieckiego

Przedstawiamy oferty wyjazdów dostosowane do doświadczenia Opiekunki i jej znajomości niemieckiego!

Zapewniamy: ? atrakcyjne zarobki i legalną pracę;

? składki ZUS odprowadzane od średniej krajowej;

? jedną czytelną umowę;

? dodatkowe ubezpieczanie medyczne (ERV);

? pełną organizację pobytu ? transport, zakwaterowanie i wyżywienie;

? dedykowanego Opiekuna Kontraktu; ? całodobowe wsparcie telefoniczne 24/7;

? sprawdzone i indywidualnie dobrane oferty pracy;

? szybkie wyjazdy i elastyczne terminy;

? kompleksowe szkolenia merytoryczne z zakresu opieki, udokumentowane certyfikatami.

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94?. Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobowe[at]promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: + 482 - pokaż numer telefonu - , pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych/