Opiekunka osób starszych - Niemcy 2200 euro brutto + dodatki + dieta

rekruttering.pl
  • Dodano: 05 lipca 2019
  • Ważna do: 05 sierpnia 2019

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie: od 2200 euro brutto plus dodatki za pracę zmianową plus diety (8-15 netto za przepracowany dzień)
  • Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie
  • Pracodawca ponosi koszty podróży do miejsca wykonania pracy
  • Zatrudnienie w wybranych placówkach opieki
  • Elastyczny system zmianowy pracy umożliwiający indywidualne planowanie dnia
  • Profesjonalną pomoc przedstawiciela firmy, który jest do dyspozycji również poza godzinami pracy biura

Zakres obowiązków:

  • Podstawowa opieka nad podopiecznym
  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów dotyczących higieny
  • Wsparcie w terapeutycznych działaniach mających na celu mobilizację pacjenta
  • Towarzyszenie i pomoc pacjentom oraz ich bliskim

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny
  • Ukończony kurs/ szkoła roczna opiekuna medycznego lub doświadczenie w zawodzie (minimum 2 lata)
  • Gotowość do dalszego szkolenia się
  • Poczucia odpowiedzialności i staranności
  • Zaangażowanie
  • Zawodowe i osobiste kompetencje
  • Gotowość do pracy na terenie całych Niemiec (głównie na południu Niemiec: Badenia-Wirtembergia, Bawaria, Hesja, Turyngia)

Po zapoznaniu się z poniższą informacją, zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres:

Info1@rekruttering.pl

 -  w tytule napisz koniecznie: Oferta 19040   lub   OPIEKUNKA

Jeśli masz dodatkowe pytania - zadzwoń: tel. 609 468 659

Zgodnie z Rozporządzeniem UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Rekruttering.pl  z siedzibą w Płocku,

2) administrator prowadzi operacje przetwarzania Pani/Pana danych osobowych; 3) administrator nie ma obowiązku powoływania inspektora danych osobowych; 4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na wskazane w ofercie stanowisko i będą udostępniane potencjalnym pracodawcom; 5) podanie danych jest niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z Art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. 6) posiada Pani/Pan prawo do: żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych; wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania; przenoszenia danych; wniesienia skargi do organu nadzorczego; cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

7) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez czas rekrutacji jednak nie dłużej niż 6 miesięcy. 8) W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych oraz w celu sprostania prawom osób przekazujących dane osobowe dla Rekruttering.pl prosimy o kontakt na adres: rodo@rekruttering.pl PRZESŁANIE CV NA POWYŻSZĄ OFERTĘ PRACY JEST ZGODĄ NA UCZESTNICTWO W PROCESIE REKRUTACYJNYM ORAZ POTWIERDZENIEM ZAPOZNANIA SIĘ Z POWYŻSZĄ INFORMACJĄ.