projektpraca.eu
Nowe mieszkania Kielce

Opiekunka do pary ( Hagen, Niemcy)

EuropaPflege
  • Dodano: 13 sierpnia 2019
  • Ważna do: 29 września 2019
80
2019-08-13 2019-09-29

Opis stanowiska pracy

EuropaPflege oferuje legalną pracę na stanowisku :

Opiekunka do Pary , Hagen- Niemcy

zlecenie od 29 sierpnia na 1 msc

Stawka 1700 euro / msc

Poszukujemy Opiekunki do 86- letniej  Pani i 87- letniego Pana.  Pan ma początki demencji i inkontynencję . Porusza się przy pomocy rollatora ( lekkie wsparcie w transferze ) . Pani cierpi na osteoporozę i demencję.

Do małżeństwa przychodzi 2 razy w tygodniu Pflegedienst.

Potrzebują pomocy w codziennych czynnościach związanych z prowadzeniem gospodarstwa domowego .

Dla Opiekunki zapewniony pokój i dostęp do internetu.

Oferujemy;

-  wynagrodzenie w walucie Euro lub PLN

- zakwaterowanie

- pokrycie kosztów dojazdu Polska- Niemcy i Niemcy- Polska

ubezpieczenie i stały kontakt  z biurem podczas zatrudnienia.

Wymagania

wymagana komunikatywna / dobra znajomość jęz. niemieckiego

odpowiedzialność, życzliwość i cierpliwość

Kontakt z pracodawcą

663055887

Adres e-mail

beata.mlodozeniec@europajob.pl