projektpraca.eu

Opiekunka do pani( Wiesloch, Niemcy)

EuropaJob
  • Dodano: 17 lipca 2019
  • Ważna do: 07 sierpnia 2019

Opis stanowiska pracy

Europajob jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób chetnych do pracy na stanowisku:

Opiekunka do Pani ( Wiesloch, Niemcy)

Rozpoczęcie pracy od 330 lipca na 2 msc

Stawka 1500 euro / msc

Poszukujemy Opiekunki do 90 letniej Pani. Podopieczna jest sprawna ( miała operację biodra )  , porusza się z pomocą rolatora .Cierpi na demencję, potrzebuje pomocy  w prowadzeniu domu oraz wsparcia w codziennej toalecie, konieczne wstawanie w nocy.

Oferujemy:

 atrakcyjne, i uczciwe wynagrodzenie uzależnione od znajomości języka i doświadczenia

bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie

organizację wyjazdu do i z Niemiec oraz pokrycie jego kosztów

ubezpieczenie na terenie Polski i Niemiec

wypłatę wynagrodzenia w Euro lub PL

opiekę koordynatora oraz możliwość kontaktu z biurem podczas pobytu w Niemczech

Wymagania

wymagana podstawowa/ komunikatywna znajomość jęz. niemieckiego

uczciwość, życzliwość i odpowiedzialność